Tilbake til alle rapporter

Merking på vei og skilt stemmer ikke.

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter av Anders Nesbakken Haugen 19:31, tirsdag 24 september 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

På vei sørover. Skilt viser: Høyre felt skal svinge til høyre og venstre felt skal rett frem. Merking på vei viser: begge felt går rett frem. Fra to til ett felt i utgangen av rundkjøring. Dette skaper mange skumle situasjoner. (Skulle nesten tro dette var to forskjellige etater som ikke vil snakke sammen)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:24, onsdag 23 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter