Tilbake til alle rapporter

Dårlig feiing av sykkelfeltet

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 08:10, onsdag 25 september 2019

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Sykkelfeltet langs Sagbruksveien (spesielt i retning nordøstover) er generelt dårlig feiet. Jeg sykler ikke denne veien så ofte, men de gangene jeg gjør det så har jeg reagert på dårlig feiing.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter