Tilbake til alle rapporter

Veien er så hullete at den nesten ikke er kjørvar.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 09:25, tor. 26 september 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 5 minutter senere

Adkomst til kirken er omtrent ubrukelig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Veien er stort sett hullete på sommeren og dårlig brøytet på vinteren. Det trengs asfalt eller annen ukentligvedlikehold. Respektløst når likbilen fra kirka må hoppe og sprette og de pårørende skal se sine avsted.

    Sendt inn av Dagfinn Bjerkestrand 12:52, onsdag 12 februar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter