Tilbake til alle rapporter

Ødelagte fortauskanter

Publisert av Ole-petter 03:39, lør. 2 juli 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Rana og Nordland mindre enn et minutt senere

I gata hestgjerdet i åga er fortauskantene flere steder blitt utsatt for spenn og har sluppet taket i fortauet. Som har ført til innsnevring av kjørebane. Dette er helt nye fortau så dette må være reklamasjon på arbeidet?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fått svar fra kommunen. Men de har ik overtatt gata enda..

    Sendt inn av Ole-petter 13:10, lør. 30 juli 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:10, lør. 30 juli 2011

  • Men fått svar fra kommune. Som ikke har tatt over gata enda. Så håper de ordner det snart

    Sendt inn av Ole-petter 14:08, søn. 28 august 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:08, søn. 28 august 2011

  • :D

    Sendt inn av Ole-petter 13:30, ons. 28 september 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter