Tilbake til alle rapporter

Glassbiter

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 11:19, søndag 29 september 2019

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Ligger en del glassbiter i veibanen og på fortauet i området og har vært der en stund. Ikke bra for hunder og små barn

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:42, søndag 27 oktober 2019

  • Ingenting har skjedd, glassbitene er fortsatt i veibanen og gangvegen

    Publisert anonymt 11:42, søndag 27 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter