Tilbake til alle rapporter

Lyssignal, som viser fotgjenger i tunellen,på nordsiden er sabotert.

Rapportert i kategorien Trafikklys anonymt 04:05, mandag 30 september 2019

Sendt til Askøy og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Ser ut til at bryteren som slår på blinkende lys, som viser at der er fotgjenger i tunellen, er fjernet. På nordsiden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 03:49, onsdag 30 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 03:55, onsdag 27 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter