Tilbake til alle rapporter

Veien har synki, store og dype vanndammer ved regn

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Lars Berg Holtan 11:45, mandag 30 september 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Marnardal 5 minutter senere

Etter flommen 2017 har veien og snuplassen ved Nesan 5/7/9/11/13/15 blitt ujevn og synki enkelte steder. Dette medfører at den ikke lenger har fall mot kummer og grøfter og at store mengder vann samles opp i veibanen ved regn. Synkehull etter flommen er tettet. Men hele veien og snuplassen må ordnes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter