Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelys i Ulrik olsens vei!

Rapportert i kategorien Gatelys av Markus Uran 22:52, mandag 30 september 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 3 minutter senere

Gatelysene fra Ulrik olsens vei 1 til 7 har vært mørk i flere månder. Nå er det på tide at dere fikser dette!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Utbedret 1.10.19 ved omkobling av forsyning.

    Sendt inn av Andre Gjørven 11:14, torsdag 3 oktober 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter