Tilbake til alle rapporter

Dypt hull ved kumlokk (ved krysset konvallveien - krokenveien) og et dypt hull i nærheten av krysset konvallveien - fossekallveien. Noen småhull også imellom disse to stedene.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Siv Katrin Amundsen 23:14, mandag 30 september 2019

Sendt til Ringerike og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Har oppstått hull igjen ved kumlokk og videre opp mot krysset til fossekallveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Siv Katrin Amundsen 23:33, mandag 28 oktober 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter