Tilbake til alle rapporter

Forholdsvis dypt hull i veien, sikkert over 20 cm dypt. Hullet skalper fralige trafikksituasjoner siden bilene kjører inn mot midten av veien for å unngå hullet. Denne veien er svært trafikkert siden den ligger ved siden av den videregående skolen.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 10:11, tirsdag 1 oktober 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Beskrevet under oppsummeringen. Hullet i veien har vært der i flere år.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter