Tilbake til alle rapporter

Det er ikke satt tilbake trafikkskilt om snuplass/blindvei etter veiarbeid

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 09:16, fredag 4 oktober 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Det har vært veiarbeid i gata, og etter ferdig asfaltering har det ikke blitt satt tilbake de gamle skiltene med betongfundament som sperrer av gaten for trafikk. Dette utnytter allerede bilister seg av, og kjører gjennom der det skal være avstengt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter