Tilbake til alle rapporter

Hull og blokkering over gang og sykkelfelt

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 14:46, søndag 6 oktober 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Stort hull i fortau sperret ned to bukker trolig etter arbeid. Umulig å møtes med sykkel. Potensielt farlige situasjoner. Har stått sånn i mange måneder. Har ikke de som jobber plikt til å ordne opp innen rimelig tid? Vil gjøre brøyting umulig hvis det ikke utbedres før vinteren. Må fikses med asfalt. Ikke grus. Snarest

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Bilde vedlagt

    Publisert anonymt 12:12, fredag 11 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:46, mandag 4 november 2019

  • Her har det ikke skjedd noe som helst.

    Publisert anonymt 08:46, mandag 4 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter