Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys i begynnelsen av Ålgårdsveien.

Rapportert i kategorien Gatelys av ODD-INGE JOHNSEN 20:55, søndag 6 oktober 2019

Sendt til Statens vegvesen region nord og Sortland mindre enn et minutt senere

Defekt gatelys i begynnelsen av Ålgårdsveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt manglende gatelys i begynnelsen av Ålgårdsveien...

    Sendt inn av ODD-INGE JOHNSEN 06:31, fredag 18 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:29, søndag 3 november 2019

  • Meldte ifra om dette,og flere defekte gatelys i feltet. Ingen lys er blitt utbedret.

    Sendt inn av ODD-INGE JOHNSEN 21:29, søndag 3 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter