Tilbake til alle rapporter

Ser ut som om grunnen har sunket.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Marit Wold 22:58, søndag 6 oktober 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Ved innkjøring til hus nr 26, har grunnen sunket, slik at det er vanskelig å unngå at bilen tar ned i fortauet. Grunnen har sunket så mye, at det til en hver tid er en stor søledam der ved innkjøringen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter