Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av ODD-INGE JOHNSEN 08:07, mandag 7 oktober 2019

Sendt til Statens vegvesen region nord og Sortland 3 minutter senere

Mangler flere gatelys fra busstopp Strand 2 mot Sigerfjord.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • 1 gatelys fortsatt ute av drift.

    Sendt inn av ODD-INGE JOHNSEN 06:30, fredag 18 oktober 2019

  • Mangler fortsatt gatelys.

    Sendt inn av ODD-INGE JOHNSEN 06:25, tirsdag 22 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:36, mandag 4 november 2019

  • Virker som de ikkje bryr seg..

    Sendt inn av ODD-INGE JOHNSEN 08:36, mandag 4 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter