Tilbake til alle rapporter

Gatelys mellom Hellevegen 5 og Hellevegen 3 fungerer ikke lenger. Det har i lang til vert dårlig (lyste bare sporadisk), men nå er det helt ute av drift.

Rapportert i kategorien Gatelys av Bjørn Løkeland 09:21, man. 7 oktober 2019

Sendt til Høyanger og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Gatelys virker ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:06, man. 4 november 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:35, man. 2 desember 2019

  • Meget dårlig erfaring. Dette fungerer på ingen måte.

    Sendt inn av Bjørn Løkeland 10:35, man. 2 desember 2019

  • Det tar for lang tid. Det vites ikke om dette ble fikset på grunn av rapporteringen gjennom "FiksGataMi" eller om det er etter generell inspeksjon fra Sunnfjord Energi.

    Sendt inn av Bjørn Løkeland 07:14, torsdag 2 januar 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter