Tilbake til alle rapporter

Trafikklys MÅ justeres!

Rapportert i kategorien Trafikklys anonymt 13:36, mandag 7 oktober 2019

Sendt til Levanger og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Trafikklysene i krysset Kirkegata-Sundgata må justeres slik at det er grønt lys i Kirkegata så lenge det ikke kommer trafikk fra Sundgata.Nå er det omvendt.Dette er unødvendig da det er mest trafikk i Kirkegata.Har vært slik i en måned nå

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter