Tilbake til alle rapporter

Det er ikke lys i gatelys i lilleheia eller de nye langs gangvei

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:38, tirsdag 8 oktober 2019

Sendt til Statens vegvesen region nord og Sortland 2 minutter senere

Det eksisterer ikke lys verken i lilleheia eller gangvei langs Vesterveien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kjapp respons denne gang fra Sortland kommune

    Publisert anonymt 16:23, onsdag 6 november 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter