Tilbake til alle rapporter

Kontainer i veien

Rapportert i kategorien Parkering av Rebecca 09:21, onsdag 9 oktober 2019

Sendt til Oslo 4 minutter senere

Det står en borerigg og en kontainer parkert slik at halve veien er sperret. Det er ikke fremkommelig for f eks søppelbilen eller brannbil her. Enten burde disse fjernes, ellers burde det settes opp parkering forbudt-skilter på den andre siden av veien slik at det blir mulig for større biler å komme frem.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter