Tilbake til alle rapporter

Det renner vann over fortauet

Rapportert anonymt 22:30, onsdag 9 oktober 2019

Sendt til Trondheim og Sør-Trøndelag 4 minutter senere

Det siver jevnt med vann fra bygningene ved Ringve skole. Lekkasje fra vannledning? Vannet fryser til is og gjør fortauet glatt, Asfalten på fortauet er også bulket opp fordi vannet graver ut massene under fortauet. Problemet er ved innkjøringen til mediabygget østfor skolen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:11, onsdag 6 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter