Tilbake til alle rapporter

Overgravd vei er ikke asfaltert

Rapportert i kategorien Hull i vei av Arnar Nesset 08:04, torsdag 10 oktober 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund mindre enn et minutt senere

Overgravd vei etter arbeid med å føre kabel fra koblingsboks ved Skorpaveien 1 til Skorpaveien 4b er ikke reasfaltert. Dette har stått åpent siden i sommer, og blir bare sporadisk etterfylt med grus av entreprenør NRG når regnvær resulterer i hull. Dette er for øvrig en busstrasé.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter