Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys i bunnen av bakken.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:50, man. 14 oktober 2019

Sendt til Levanger og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Kryss med to utkjørsler samt postkassestativ er mørklagt. Sikkerhetsmessig uheldig med defekt gatelys her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:28, tir. 12 november 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:01, ons. 11 desember 2019

  • Reparert etter purring en gang - OK for oss.

    Publisert anonymt 19:47, torsdag 9 januar 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter