Tilbake til alle rapporter

Sprekker i fortau

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 13:25, tirsdag 15 oktober 2019

Sendt til Stavanger og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Fortauet vedsiden av skolen er relativt nytt, men det er allerede sprekker i det. Ser ut som underlaget er for dårlig. Ved re-asfaltering er det brukt gammel kantstein. Arbeidet er ikke tilstrekkelig utført og må fikses.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter