Tilbake til alle rapporter

Hull rett ved overgangsfelt

Rapportert i kategorien Hull i vei av Ann-Helen Nessen 09:11, fredag 18 oktober 2019

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Det er et hull i veien rett ved overgangsfeltet. Her samler det seg vann og når folk venter på grønn mann ender en ofte opp med å bli sprutet på.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter