Tilbake til alle rapporter

Hull i gatekryss

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Nils Gustav Stråbø 12:14, lørdag 19 oktober 2019

Sendt til Sola og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Det er et hull i veien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fikk mail fra Sola Kommune som ga beskjed om at de skulle fikse det, men at jeg i fremtiden må melde inn slike saker på Sola Kommunes hjemmesider.

    Sendt inn av Nils Gustav Stråbø 13:37, lørdag 16 november 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter