Tilbake til alle rapporter

Asfaltrester ligger igjen på fortauet etter at sykkelfeltet ble rødt

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 10:28, tir. 22 oktober 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Asfaltrester ligger igjen på fortauet etter at sykkelfeltet ble rødt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:14, tir. 19 november 2019

  • Ingen ting har skjedd. Kanskje jeg skal legge alt ut i sykkelfeltet der det kommer fra?

    Publisert anonymt 11:14, tir. 19 november 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:52, tir. 17 desember 2019

  • Å, nei, da, ingenting har skjedd. Asfaltbitene ligger fortsatt strødd langs Maridalsveien.

    Publisert anonymt 12:52, tir. 17 desember 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter