Tilbake til alle rapporter

Mulig brudd på avløpsledning ved Storbakken/busslomme.

Publisert av Johan Fredrik Mietle 13:08, onsdag 23 oktober 2019

Sendt til Kristiansund og Møre og Romsdal 1 minutt senere

Det er en meget ubehagelig lukt ved bussholdeplassen. Likeledes er det en grønnfarge på vann som blir liggende.Jeg har en mistanke om at det kan være brudd på en kloakk/avløpsledning, og at det er dette som avstedkommer såvel lukt som farge på vann som blir liggende mot muren. Lukten er såvidt generende at folk har ringt på døren hos oss for å varsle om det. Vi bor i Madshjellen 11, like overfopr busslommen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter