Tilbake til alle rapporter

Mangler asfalt i veien inn til S.Kloummanns alle etter graving. Problem hver gang vi sykler inn og ut av veien. Når det er mørkt blir det farlig.

Rapportert i kategorien Hull i vei av hege@veps.no 16:57, søndag 27 oktober 2019

Sendt til Høyanger og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Hull i veien inn til S.Klumanns alle etter gravearbeid for 1 år siden. Når blir dette asfaltert? Farlig for syklister.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter