Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Odd-Inge Johnsen 20:21, søndag 27 oktober 2019

Sendt til Statens vegvesen region nord og Sortland 4 minutter senere

Rettelse følger: Er 3 av 4 gatelys i Ålgårdsveien som er defekte... Snart er gata vår heilt mørk...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter