Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys ved barneskole

Rapportert i kategorien Gatelys av Bård Martby-Skogsholm 14:39, onsdag 30 oktober 2019

Sendt til Klepp og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Sikkert defekt lyspære

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ser ut til å ha blitt fikset. -Bård-

    Publisert anonymt 08:49, onsdag 13 november 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter