Tilbake til alle rapporter

Mangler fartsskilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Janne Marie Svendsen 18:25, fredag 1 november 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Øverst i Solbergliveien mangler det trafikkskilter som forteller hvilken fartsgrense det er. Det skal vel være 30, men det kjøres i 50. Det er ikke forkjørsvei, det er mange som går, det er biler parkert og det er livsfarlig å oppholde seg i nærheten da folk kjører altfor fort. Vær så snill å ordne med skilting, fler fartsdumper eller lignende.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter