Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker kun av og til.

Rapportert i kategorien Gatelys av bentetom@online.no 16:01, mandag 4 november 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 3 minutter senere

I flere år har dette gatelyset i krysset Smiuvegen og Malmvegen på Ådalsbruk kun virket av og til - stort sett ikke. Jeg går tur med bikkja hver morgen og det er svært mørkt i krysset hvor gatelyset står. Håper dere snart får ordnet opp i dette. Ta gjerne kontakt på tlf. 97074419 hvis spørsmål.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter