Tilbake til alle rapporter

Mørkelagt Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Rune 22:34, mandag 4 november 2019

Sendt til Voss og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Gatelyset i skulebrekka ved Tymbrålsbakkane 11 er heilt mørkelagt. Gatelys ved Tymbrålsbakkane 35 slår seg av og på.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Tok nokre dagar før det blei ordna. Men npr det vart ordna vart det fiksa perfekt :)

    Sendt inn av Rune 00:57, torsdag, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter