Tilbake til alle rapporter

Defekt pære i gatelys ved snuplass/lekeplass

Rapportert i kategorien Gatelys av Geir-Inge Fjeld Jacobsen 11:55, onsdag 6 november 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Stange 4 minutter senere

Gatelyset øverst i kløvervegen 9 lyser ikke. Her er det snuplass, rett ved lekeplassen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Pæra lyser en stund, så slukker den og er av resten av kvelden/natta.

    Sendt inn av Geir-Inge Fjeld Jacobsen 16:07, torsdag 21 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter