Tilbake til alle rapporter

Sykkelfelt stengt pga dårlig brøyting. Fv108, Mosseveien

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Jesper Henriksen 17:28, mandag 11 november 2019

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Sykkelfeltet til høyre i bildet er brukt til lagring av snø.

Klage på dette er også sendt via Statens veivesens kontaktformular.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Statens vegvesen har blitt informert via kontaktskjema vedrørende denne og andre saker, og de har tatt sakene opp med Mesta as.

    Snøen har smeltet og sykkelfeltet er igjen fullt farbart. Markerer derfor saken som løst.

    Sendt inn av Jesper Henriksen 20:53, torsdag 21 november 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter