Tilbake til alle rapporter

Veltet gjerde / rekkverk

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 08:35, onsdag 13 november 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 5 minutter senere

Gangveien fra Stortua ned til Freiveien/Vågen har ikke lenger gjerde/rekkverk mot skråningen. Dette har rustet av og veltet, og henger nå bare i nettingen. Veien er bratt, og om vinteren ofte svært glatt. De avrustede gjerdestolpene utgjør en fare for den som faller og bør fjernes. Et godt, nytt rekkverk bør monteres.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter