Tilbake til alle rapporter

Gatelys mangler.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 17:33, onsdag 13 november 2019

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Dette gatelyset har vært mørkt i veldig lang tid, men nå begynner det å bli mørkt og det trengs lys i dette området.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Nå mangler også dette lyset igjen. Lyser av og til, men er oftest uten lys.

    Publisert anonymt 17:19, torsdag 14 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter