Tilbake til alle rapporter

Fortauet ikke ryddet for snø

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 21:16, onsdag 13 november 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Fortauet langs påkjøringsrampen fra Slemdalsveien til Viggo Hansteens veg, retning øst ble ikke ryddet ved siste snøfall. Siden det ofte skjer at denne strekningen blir avglemt når vintersesongen begynner tillater jeg meg å minne på at dette fortauet må ryddes. Senest i fjor tok det et par uker før den kom inn i planen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter