Tilbake til alle rapporter

Alle gatelysene på gang- og sykkelevei langs Ring 3 ved Sogn Hageby er mørke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 11:16, mandag 18 november 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Igjen er alle gatelysene langs Ring 3 ved Sogn hageby mørke. Dette gjelder også i rundkjøringen ved Domus Atletica. Nå er det laget en utkjøring fra byggeplassen på Gaustadjordet som krysser fortauet forbi rundkjøringen. Her er det nå veldig mørkt siden gatelysene ikke fungerer. Som myk trafikant (sykkel og på beina) synes jeg det er ubehagelig å ferdes her med tungtrafikk og uoversiktlig trafikksituasjon. Dette må fikses raskt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter