Tilbake til alle rapporter

Farlig forgjenger krysning av veien

Rapportert anonymt 07:08, tirsdag 19 november 2019

Sendt til Oslo 1 minutt senere

Det hender så og si hver gang at når en buss stopper, så krysser de som går av bussen gata utenom forgjenger feltet. Dette gjelder veien som går under jernbane linja. Kan dere sette opp et gjerde slik at slik kryssning ikke kan forekomme slik at farlige situasjoner mellom bil og fotgjenger kan minimaliseres i dette området?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter