Tilbake til alle rapporter

Det er flere ganske dype hull, dette blir brukt som en skolevei. Vi har forsøkt og fylle de igjen selv, men de blir bare større eller flere.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Henriette Okkenhaug Borge 14:55, søndag 24 november 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Over lengre tid har det utviklet seg flere hull, de blir også dypere. Dette er en vei som blir brukt som skolevei til fots med sykkel og sparkesykkel. Det har hendt ulykker ved at barna har kjørt i de dypeste hullene. Vi håper på hjelp!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter