Tilbake til alle rapporter

Ikke lys i gatelys mellom Midtberget 4 og Midtberget 6

Rapportert i kategorien Gatelys av Vidar Settemsdal 10:35, tirsdag

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 5 minutter senere

Det har ikke vært lys i dette gatelyset siden det ble mørkt om kveldene. De små skoleungene som har dette som skolevei, og foreldrene deres, er engstelige da det er veldig mørkt og en del biltrafikk på morgen og ettermiddag samtidig som de skal gå til og fra skolen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter