Tilbake til alle rapporter

Vert bort lenge nå!

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 16:51, tor. 4 august 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 3 minutter senere

Stolpe 2010 Møregata og alle rundt den tilsammen en 4-5 stk er ute av drift

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vi har avtale med neas om vedlikehold av gatelys.
    Saken er oversendt til dem og vil sannsynligvis bli løst i løpet av august.

    Sendt inn av kristiansund kommune 11:49, tir. 9 august 2011, markert som fikset

  • Like mørkt i hele området !

    Publisert anonymt 21:30, tor. 1 september 2011, åpnet på nytt

  • Opprydning.

    Publisert anonymt 09:57, fredag 22 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter