Tilbake til alle rapporter

Grøfting

Publisert av Linda Sem Strøm 19:56, man. 8 august 2011

Sendt til Østfold og Halden 4 minutter senere

Stenbruddveien har igjen fått utrenninger fordi veien ikke er grøftet.Det må lages grøfter ellers gjentar problemet seg hver gang det er nedbør.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Store avrenninger i Stenbruddveien etter nytt nedbørsfall. Veien må repareres. Det holder ikke med skraping og påfylling av subbus gjentakene ganger. Vi må få grøfter og gjennomføring ved krysttet Stenbruddveien/ Fagerholtveien. Dette røret er knust.

    Mvh Linda Sem Strøm

    Sendt inn av Linda Sem Strøm 22:28, tir. 23 august 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Linda Sem Strøm 16:34, tir. 6 september 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter