Tilbake til alle rapporter

Hull i kulvert under fylkesvegen

Rapportert anonymt 16:54, tir. 9 august 2011

Sendt til Rogaland og Strand mindre enn et minutt senere

Kulverten under fylkesvegen er ikke tett, og ved regnvær blir det stadig større hull i bakken i rabatten mellom vegen og gangvegen. Farlig for barn. Vegvesenet har fylt igjen hullet mange ganger, men problemet må rettes opp i kulverten ikke ved å fylle masse i hullet....

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:49, tir. 6 september 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter