Tilbake til alle rapporter

Søkk/dump i vei

Rapportert i kategorien Hull i vei av Tom Heine Nätt 10:09, tir. 9 august 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sarpsborg 1 minutt senere

Det begynner å bli et ganske stort søkk/dump i veien i krysset Bråtenåsen/Sørhellinga (ca 2 meter inn i Sørhellinga).

Hullet er mye dypere enn det ser ut til, og ved flere anledninger har tungt lastede eller lave biler slått nedi.

Hadde vært supert med litt asfalt som kunne jevne ut veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Super reparasjon fra Sarpsborg kommune:-)

    Sendt inn av Tom Heine Nätt 10:34, tir. 6 september 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter