Tilbake til alle rapporter

Manglende kantklipp

Rapportert i kategorien Park/landskap anonymt 21:08, ons. 10 august 2011

Sendt til Nittedal 2 minutter senere

Generelle mye vegetasjon langs veier i Hagan området, spesiellt fra Hagansenteret og ned Heggeveien. Trær dekker for slik at de skjuler personer/barn som skal over veien. Dette er viktig å få tatt før skolestart. Det ser også lite hyggelig ut når det blir igjengrodd slik det er nå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 16:02, fre. 9 september 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter