Tilbake til alle rapporter

Manglende belysning

Rapportert i kategorien Gatelys av Tommy Leren-Søilen 00:43, tor. 11 august 2011

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 2 minutter senere

Sveagata på Gomalandet har i lengre tid vært uten belysning. Håper at dette kan fikses raskest mulig nå når vi går inn i en mørkere årstid ;-)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vi skal se på denne saken så raskt som praktisk mulig

    Sendt inn av Kristiansund Kommune 10:48, fre. 26 august 2011

  • Opprydning.

    Publisert anonymt 10:00, fredag 22 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter