Tilbake til alle rapporter

Stygg "telehiv"

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 13:57, man. 15 august 2011

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sarpsborg 2 minutter senere

Sannsynligvis et rør som ligger under veien som har skapt et stygg kul som går over hele kjørebanen, må kjøre i krypfart for å ikke slå istykker alt som er. Har vært der i flere år

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Veien er asfaltert på nytt.

    Sendt inn av Nils 15:13, fre. 14 februar 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter