Tilbake til alle rapporter

Mangelfull reparasjon etter graving

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 15:07, tir. 16 august 2011

Sendt til Nesodden og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Rett nedenfor krysset Skogveien - Furuveien mot RV157 er Skogveien gravd over for mer enn et år siden i forbindele med legging av ny kabel. Veien er etter dette kun midlertidig reparert med løsmasser, og etter regnskyll er det tiilbakevendende problemer med hull. Det er ikke reasfaltert etter gravearbeidet, noe som ville løst problemet

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:13, tir. 20 september 2011

  • Kommunen fraskriver seg ansvaret, og ingen vet hvem som gravde over veien...

    Publisert anonymt 15:13, tir. 20 september 2011

  • Det er nå reparert og asfaltert

    Publisert anonymt 15:30, tir. 18 oktober 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter